ATP Automotive piese auto camioane
la cele mai înalte standarde de calitate

ATP Automotive piese auto camioane la cele mai inalte standarde de calitate

Acceptăm aplicaţii şi CV-uri pentru toate departamentele. Trimiteţi un CV alături de o scrisoare de intenţie mai jos.

Trimite CV-ul tău aici

Introduceti Numele si Prenumele dvs.
Introduceti numarul de telefon
Va rugam introduceti o adresa email valida.
Selectati postul vizat, daca nu gasiti postul dorit, puteti alege Altele si CV-ul dvs va ramane in baza noastra de date pentru viitoare angajari.
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com

Posturi disponibile

  • Conducător auto international - curse comunitate

    SC ATP Transit SRL, membră a grupului de firme ATP Exodus, angajează CONDUCATOR AUTO PROFESIONIST, categoria CE.

    Obiectivul acestui post este de a transporta marfă în strainatate în timp și în condiții de siguranță.

    Cerințe:

    • Permis conducere cat. C E
    • Atestat profesional pentru transport marfă
    • Card digital pentru tahograf
    • Experiență ca șofer de tir este un plus
    • Disponibilitate pentru lucru pe comunitate

    Noi vă oferim:

    • Pachet salarial motivant ce însumeaza peste 2000 Euro cu plata întotdeauna la timp.
    • Program de lucru legal, cu respectarea timpilor de odihnă și conducere.
    • Camioane noi - max 1 an vechime în stare perfectă de funcționare dotate cu frigider, Telematica Transics.
    • Cazare, dacă situația o impune.

    Program:6+2 saptămani acasă

    Pentru alte detalii, nu ezitați să ne contactați la numarul 0736 884 704.

    Va așteptăm în echipa noastră!

  • Consultant vanzare Mercedes Benz - Oradea

    Iti place sa te autodepasesti?
    Cauti un loc de munca dinamic iar provocarile te motiveaza?
    Cuvintele: greu, nu se poate, nu vreau, problema, incerc, nu fac parte din formarea ta ci esti ambitios, cauti performanta si faci lucrurile din prima?

    DACA DA, VREM SA FIM COLEGI!

    Aplica pentru pozitia de Consultant vanzare Mercedes-Benz!
    Căutăm cei mai buni specialişti de vânzări auto, tu poti fi unul dintre ei!
    Te provocam să lucrezi alături de noi, pentru unul dintre cei mai mari producători de autovehicule de lux la nivel mondial.

    Te vrem in echipa daca:
    Ai dorinţa de a oferi servicii de calitate, la fel ca noi.
    Esti pasionat de domeniul auto.
    Ai abilităţi foarte bune de comunicare şi negociere.
    Ai studii superioare finalizate.
    Ai orientare către client şi proactivitate.
    Ai o atitudine pozitivă şi capacitate de persuasiune.
    Experienţa anterioara în domeniul auto constituie avantaj.

    Descrierea jobului
    Vei promova valorile şi imaginea companiei, precum şi a brandului Mercedes-Benz potenţialilor clienţi targetaţi.
    Vei identifica şi vei contacta potenţialii clienţi.
    Îţi vei planifica şi desfăsura vizitele pe teren în vederea vânzării de autovehicule şi autoutilitare Mercedes-Benz
    Vei menţine o relaţie foarte bună cu clienţii şi după finalizarea vânzării.
    Vei face raportări şi evidenţe specificie activităţii de specialist de vânzari.

    Oferim:
    - Atmosferă de lucru bazată pe respect și colegialitate
    - Suport pentru dezvoltare profesională continuă
    - Mediu de lucru atractiv
    - Pachet salarial motivant

    Descrierea companiei:
    Suntem o companie dinamică, având obiective, standarde și un mediu de lucru aliniate nivelului european. În cei 23 de ani de activitate în domeniul auto, echipa a crescut și s-a dezvoltat odată cu business-ul, astfel că astăzi avem peste 700 de angajați în firmele din grupul ATP Exodus. Principalele firme din grup sunt:
    - ATP Exodus - divizia de piese auto; clienții noștri ne cunosc ca fiind un partener de incredere pe piața pieselor de schimb și a accesoriilor pentru camioane și vehicule mari prin rețeaua de sucursale deschise în România, Bulgaria și Ungaria.
    - ATP Motors RO, dealer pentru mărcile Mercedes-Benz, Mazda, Opel, Suzuki, MAN și Ford Truck; oferim o gamă complexă de produse și servicii prin Centrele Autorizate de Vânzări și Service in Baia Mare, Oradea, Bistrita si Sannicoara (Cluj).
    - ATP Transit, o componentă importantă a business-ului pe partea de transport și logistică atât in Romania cat si in Europa cu o flota de peste 50 camioane. În concepția noastră, totul ține de încredere. Nimic nu e prea mult, nimic nu e prea greu, iar ceea ce începem ducem la bun sfârșit. Profitul, banii, sunt un mijloc spre scop si nu un scop in sine! Obiectivele noastre sunt de a sluji binelui comun si vrem ca mostenire sa lasam o lume mai buna in urma, cu o perspectiva mai luminata decat am avut atunci cand am inceput activitatea.
    Te invităm să ni te alături și să fii parte din succesul nostru!

    CV-urile se vor trimite la adresa: resurse.umane@atp-exodus.com mentionand pozitia pentru care aplicati.
    Doar candidatii care au aplicat cu CV vor fi luati in considerare pentu aceasta pozitie.

Sucursale

Sesizari

Garantii

Parteneri

Date contact

Social media

Adresa:

Sub Dura 4-5, 437229

Sasar, Maramures, Romania

office@atp-exodus.com

Telefon:

+40 262 349 005

+40 362 403 500